nowoczesne obrazki w ramce
ozdoby na ścianę, dekoracje na komodę
plakaty minimalistyczne

Zawsze oryginalne, często inspirujące.

Ilustracje wykonane bezpośrednio na płycie drewnopochodnej (grawer, druk) idealnie wkomponują się w różne style wnętrz. Do aranżacji wnętrza można rozważyć zarówno styl prowansalski, styl boho, styl skandynawski jak i styl klasyczny czy nowoczesny.

Wyraź siebie i nadaj wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Nowe wnętrze będzie niepowtarzalne i po prostu Twoje.

Może dla Ciebie, może dla Twoich bliskich czy gości? Może na prezent, a może czas na nowe dekoracje do salonu czy własnego pokoju. Idealny prezent na parapetówkę.

30+

DOSTĘPNYCH
PROJEKTÓW

20+

PLANOWANYCH REALIZACJI

Nasza misja

Mission Possible

Nasza firma powstała z pasji do oryginalnych dekoracji i tworzenia ciekawych sentencji. Chcielibyśmy nie tylko udekorować Twoje mieszkanie czy miejsce pracy ale również pragniemy skłonić do refleksji, wywołać pozytywne emocje a czasem nawet uśmiech 😁


Nasze produkty

Wszystko zaczyna się od projektu – w 100% autorskiego. Projekty tworzone są przez nas od początku do końca – nasz pomysł, nasz tekst, nasza grafika. Wspieramy polskich przedsiębiorców, finalne produkty powstają w Polsce. Nie znajdziesz naszych produktów w żadnym innym sklepie.

Obrazki powstają na solidnej płycie ubranej w stylową ramkę. Nie używamy żadnych przeszkleń czy pleksi, co podkreśla unikatowy charakter podłoża i wykonanego grawera. Plakaty są drukowane na grubym, jakościowym papierze – nie zwijamy ich w rulon. Produkty z drewnianej sklejki również są wykonane z zachowaniem możliwie największej grubości dla konkretnego projektu.

Wyjątkowa oferta

Wszystkie projekty naszego
własnego autorstwa!

Dołącz do nas

Dołącz do naszej listy mailingowej
i bądź na bieżąco z nowościami.

Jakość

Produkty dokładnie sprawdzane
przed wysyłką.

Regulamin Newslettera