nowoczesne obrazki w ramce
ozdoby na ścianę, dekoracje na komodę
plakaty minimalistyczne

Zawsze oryginalne, często inspirujące.

Ilustracje wykonane bezpośrednio na płycie drewnopochodnej (grawer, druk) idealnie wkomponują się w różne style wnętrz. Do aranżacji wnętrza można rozważyć zarówno styl prowansalski, styl boho, styl skandynawski jak i styl klasyczny czy nowoczesny.

Być może dla Ciebie, być może dla Twoich bliskich.
Może czas na nowe dekoracje do salonu lub zmianę charakteru Twojej sypialni.
Idealny prezent na parapetówkę.

10+

DOSTĘPNYCH
PROJEKTÓW

20+

PLANOWANYCH REALIZACJI

Nasza misja

Mission Possible

Nasza firma powstała z pasji do oryginalnych dekoracji i tworzenia ciekawych sentencji. Chcielibyśmy nie tylko udekorować Twoje mieszkanie czy miejsce pracy ale również pragniemy skłonić do refleksji, wywołać pozytywne emocje a czasem nawet uśmiech 🙂


Nasze produkty

Wszystko zaczyna się od projektu – w 100% autorskiego. Projekty graficzne tworzone są przez nas od początku do końca. Współpracujemy z polskimi przedsiębiorstwami, finalne produkty powstają w Polsce.

Obrazki powstają na solidnej płycie ubranej w stylową ramkę. Do produktów z bezpośrednim użyciem płyt drewnopochodnych nie używamy żadnych przeszkleń czy pleksi, co podkreśla unikatowy charakter podłoża i wykonanego grawera. Plakaty są drukowane na grubym, jakościowym papierze – nie zwijamy ich w rulon.

Wyjątkowa oferta

Wszystkie projekty naszego
własnego autorstwa!

Dołącz do nas

Dołącz do naszej listy mailingowej
i bądź na bieżąco z nowościami.

Jakość

Produkty dokładnie sprawdzane
przed wysyłką.

Regulamin Newslettera