O nas

Lubimy się śmiać i nie lubimy pustych ścian. Lubimy estetykę ale jeszcze bardziej kreatywność, a gdy brakuje nam słów chwytamy za wirtualny pędzel.

GDZIE

Co i dlaczego

Oferujemy oryginalne, autorskie napisy lub grafiki w formie obrazków, plakatów lub innych dekoracji do powieszenia czy postawienia w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie znajduje się kawałek nudnej przestrzeni. 

Współpracujemy tylko i wyłącznie z polskimi drukarniami i polskimi przedsiębiorstwami zajmującymi się obróbką drewna. Ramki również pochodzą od polskiego producenta. Dziękujemy, że wspierasz polskich przedsiębiorców.
Finalny produkt
MADE IN POLAND

Nasze produkty

Nasze produkty wykonane są w kilku wariantach: w formie grawera lub druku na płycie drewnopochodnej, w formie drukowanych, wysokiej jakości plakatów a także przy wykorzystaniu drewnianej sklejki.

Obrazki i teksty grawerowane lub drukowane na płycie drewnopochodnej umieszone są w solidnej, stylowej ramce, bez przeszklenia czy pleksi, co podkreśla unikalny charakter wykonania i zastosowanego podłoża.

Plakaty drukowane są na grubym, jakościowym papierze o gramaturze 350g – nie zwijamy ich w rulon.
Plakaty drukowane oferujemy w specjalnym rozmiarze 300x400mm aby bez problemu zmieściły się w popularnym rozmiarze Twojej ramki.

Napisy wycinane z drewnianej sklejki również są wykonane z zachowaniem możliwie największej grubości dla konkretnego projektu. Niska waga pozwala na dowolne mocowanie. Staramy się aby produkty wycinane z drewnianej sklejki miały przyzwoitą grubość i jest to zazwyczaj ok 8mm.

Gdy będzie potrzebny inny rozmiar jakiegokolwiek produktu, prosimy o kontakt.


Nasi Klienci

Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm

Zachęcamy do współpracy, jesteśmy sympatyczni i otwarci.