Życzenia urodzinowe
Grawerowane złote myśli,
aforyzmy, cytaty motywujące

Zawsze oryginalne, często inspirujące, niekiedy motywujące, czasem nawet śmieszne.

Grawerowane życzenia czy pozytywne myśli ubrane w stylową ramkę, to z pewnością gwarancja miłej niespodzianki, ciekawy pomysł na drobny prezent urodzinowy a także oryginalna forma przekazu.

Idealnie sprawdzą się również przy każdej innej okazji, gdy chcemy przekazać komuś miłe słowo, zmotywować czy przekazać życzenia w nietypowej formie.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zostaną schowane do szuflady tak jak większość kartek z życzeniami i będą stanowić ciekawą dekorację wnętrza – można postawić je na półce, komodzie, regale czy ozdobić nimi ścianę.

14+

DOSTĘPNYCH PROJEKTÓW ŻYCZEŃ
JUŻ TERAZ

20+

NOWYCH
PROJEKTÓW ŻYCZEŃ
JUŻ WKRÓTCE

Nasza misja

Mission Possible

Nasza firma powstała z pasji do oryginalnych dekoracji i tworzenia ciekawych sentencji. Chcielibyśmy nie tylko udekorować Twoje mieszkanie czy miejsce pracy ale również pragniemy skłonić do refleksji, wywołać pozytywne emocje a czasem nawet uśmiech 😁


Nasze produkty

Wszystko zaczyna się od projektu – w 100% autorskiego. Projekty tworzone są przez nas od początku do końca – nasz pomysł, nasz tekst, nasza grafika. Współpracujemy z polskimi przedsiębiorstwami, finalne produkty powstają w Polsce.

Produkty wykonane są na solidnej płycie drewnopochodnej ubranej w stylową ramkę. Do produktów z grawerowanymi napisami nie używamy żadnych przeszkleń czy pleksi, co podkreśla unikatowy charakter podłoża i wykonanego grawera.

Wyjątkowa oferta

Wszystkie projekty naszego
własnego autorstwa!

Dołącz do nas

Dołącz do naszej listy mailingowej i bądź na bieżąco z nowościami.

Jakość

Produkty dokładnie sprawdzane
przed wysyłką.

Regulamin Newslettera